KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13199066
nr 1319 9066
Edvard Wallenqvist
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, "Interiör med Marga". Signerad, Osloutställningen 1948. Olja på duk, 73x73 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:26:49
1.400 kr
Edvard Wallenqvist
Läs mer om Edvard Wallenqvist